Dlaczego zajmuję się medycyną estetyczną?

 

Od kiedy pamiętam mam dwie pasje: medycynę i sztukę. Zostałam lekarzem rodzinnym, by pomagać ludziom. Obserwując moich pacjentów zauważyłam, że często potrzebują wsparcia dietetyka, więc zdobyłam dyplom z tej dyscypliny. Kiedy w 2004 dowiedziałam się, że w Polsce są dostępne pierwsze szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, bez wahania zdecydowałam się, ponieważ estetyka – dyscyplina zajmująca się nauką o pięknie, jest dopełnieniem moich zainteresowań o człowieku.

Dlaczego ArtisMedica?

Początkowo wykonywałam zabiegi w różnych gabinetach medycyny estetycznej. Jednak z biegiem czasu, gdy poszerzyłam swoją wiedzę o kolejne doświadczenia i szkolenia w tej dziedzinie, byłam przekonana, że mam coś więcej do zaoferowania. Po głębszym namyśle, podjęłam wysiłek stworzenia własnego gabinetu. Na jego lokalizację wybrałam Ursynów, który od wielu lat jest moim domem i gdzie prowadzę wraz ze wspólniczkami przychodnię medycyny rodzinnej.

ArtisMedica – harmonia i równowaga

ArtisMedica powstała w 2013. W komfortowych warunkach i z pomocą specjalistycznego sprzętu wykonujemy szereg zabiegów pomagających utrzymać skórę w dobrej kondycji przez wiele lat. Już od 30 roku życia warto poddawać się zabiegom pielęgnacyjnym, po to, by zapobiegać starzeniu się skóry. Im wcześniej o nią zadbamy, tym dłużej będziemy mogli cieszyć się jej pięknym wyglądem.

Dermatologia

lek. Justyna Skibińska
Lekarz specjalizujący się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Brała udział w wielu kursach oraz sympozjach z zakresu medycyny anti-aging oraz dermatologii estetycznej, prowadzonych przez autorytety krajowe oraz zagraniczne, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, łącząc więdzę z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

ArtisMedica

Adres

ul. Lanciego 16/199

02-792 Warszawa

Telefon

(22) 308 67 67
530 760 766

E-mail

recepcja@artismedica.pl

Umów się na konsultację