Fotoodmładzanie

Korzyści stosowania fotoodmładzania:

  • usuwanie i spłycanie zmarszczek
  • usuwanie przebarwień, plam starczych
  • zmniejszanie porów skóry
  • polepszenie struktury skóry
  • likwidacja zmian skórnych po opalaniu
  • usuwanie zmian skórnych związanych z wiekiem

Zabieg fotoodmładzania to nieinwazyjna procedura, pozwalająca na kompleksowe odmłodzenie skóry przy pomocy impulsowego źródła światła IPL i RF

Zabieg ten jest kuracją uniwersalną, gdyż w trakcie jednej procedury usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

Zaletą zabiegu jest to, że jest mało inwazyjny.

Zasady postępowania po fotoodmładzaniu

Zabiegi należy powtarzać co 4-6 tygodnie (wydłużenie przerwy między zabiegami może  spowodować słabszy efekt zabiegu). Bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez jeden miesiąc po zabiegu. Nie wolno stosować leków uczulających na słońce (dziurawca i nagietka), kosmetyków i leków złuszczających (1 miesiąc po zabiegu)

Efekty po zabiegu fotoodmładzania

Skóra staje się gładsza, lepiej napięta i bardziej jędrna. Znikają drobne zmarszczki, pajączki, rumieńce, plamy posłoneczne i starcze, zaczerwienienia oraz rozszerzone pory. Skóra jest pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny, przez co ulega ona odmłodzeniu, a efekty wykonanych zabiegów widoczne są od kilku miesięcy do kilku lat, w zależności od wieku.

Cena zabiegów

twarz – 200 zł

szyja –150 zł

dekolt – 200 zł

twarz + szyja + dekolt – 400 zł

dłonie – 100 zł

ArtisMedica

Adres

ul. Lanciego 16/199

02-792 Warszawa

Telefon

530 760 766

E-mail

recepcja@artismedica.pl

Umów się na konsultację