Trendy w makijażu na rok 2020 podkreślają, że najważniejsza jest zdrowa, nieskazitelna i nawilżona skóra, dlatego musimy zadbać o jej odpowiednią pielęgnację, a ostatnie tygodnie zimy to dobry moment, aby przywrócić wysuszonej skórze blask.

Jakie zabiegi wykonać, by czuć się dobrze wiosną?

Polecam serię peelingów. Te zabiegi złuszczają wierzchnie warstwy naskórka i niwelują przebarwienia, zwężają i wygładzają pory na skórze skłonnej do trądziku, likwidują rumień w przypadku trądziku różowatego (można je robić co 2-3 tygodnie, do kwietnia). Szczegóły tutaj.

Teraz również można usunąć przebarwienia. Proponuję preparaty: Cosmelan/Dermamelan. Jest to najskuteczniejsza kuracja wybielająca, zawiera czynniki rozjaśniające bardzo skuteczne w terapii przebarwień hormonalnych. Bardzo wyraźnie rozjaśnia małe plamy takie jak piegi, przebarwienia posłoneczne. Preparat reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory, stymuluje odnowę kolagenu. Szczegóły tutaj.

To także dobry moment na odmładzanie. Warto zrobić zabiegi laserami na twarzy, szyi i dłoniach. Wygładzają, ujędrniają, poprawiają napięcie i koloryt skóry. Szczegóły tutaj.